Oferujemy ci możliwość wykonania badania ekg

Jeśli martwisz się o stan swojego serca lub pragniesz upewnić się, czy pracuje ono prawidłowo, to oferujemy Ci możliwość wykonania badania EKG, które może odbyć się w naszym gabinecie lekarskim lub w czasie wizyty domowej. Elektrokardiogram, to nieinwazyjne i całkowicie bezbolesne badanie, które ma na celu uzyskanie dokładnego zapisu pracy serca. Dzięki elektrodom, zamocowanym na skórze klatki piersiowej, sygnały elektryczne przekazują istotne informacje, dotyczące aktywności Twojego serca. Badanie to pozwala na ocenę takich danych, jak m.in.:

• wielkość powstałych uszkodzeń mięśnia serca po przebytym zawale,• wielkość powstałych uszkodzeń mięśnia serca po przebytym zawale,• ocena prawidłowej budowy oraz wielkości komór serca,• zapis tempa pracy serca,• wyniki badania arytmii i stosowanych na nią leków.

Badanie wykonywane jest szybko i nie powoduje żadnego dyskomfortu. Jest ono pozbawione jakiegokolwiek ryzyka dla zdrowia i życia pacjenta. Można je przeprowadzać u kobiet w ciąży. EKG zaleca się, jako jedno z podstawowych badań profilaktycznych, dla wszystkich osób po ukończeniu 40 – ego roku życia.

 

 

OFERUJEMY CI MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA BADANIA EKG – WYNIK OTRZYMASZ NATYCHMIAST


Badanie EKG można wykonać o dowolnej porze dnia. Przed przystąpieniem do niego, nie należy smarować klatki piersiowej żadnymi preparatami natłuszczającymi oraz na kilka godzin przed wykonaniem EKG, zrezygnować z picia mocnej kawy, palenia papierosów oraz zażywania intensywnego wysiłku fizycznego. Na wyposażeniu gabinetu znajdują się również inne certyfikowane urządzenia z zakresu diagnostyki medycznej, z których zachęcamy do skorzystania. Zaliczamy do nich ciśnieniomierz, służący do badania wysokości ciśnienia krwi, glukometr do pomiaru poziomu cukru oraz najnowszej generacji pulsoksymetr, stosowany do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi. Interpretacja, otrzymanych w czasie badania wyników, odbywa się tuż po jego zakończeniu. Dzięki temu, masz szansę uzyskać rzetelną informację na temat stanu swojego zdrowia, a szczególnie funkcjonowania układu krwionośnego i ryzyka posiadania chorób metabolicznych – cukrzycy.

Zadbaj o swoje zdrowie i zdecyduj się na badanie EKG, wykonane za pośrednictwem naszego gabinetu lekarskiego!

Zmień to. Działaj. Zadzwoń- pomogę Ci!