Profesjonalne i błyskawiczne

Odtrucie poalkoholowe

Jak przebiega leczenie alkoholizmu w naszym gabinecie?
Warto pamiętać, że do zatrucia organizmu może dojść bez względu na ilość spożytego alkoholu etylowego. Do przykrych objawów, zwanych potocznie „kacem”, zalicza się m.in. złe samopoczucie, ból głowy, nudności, biegunki, bóle brzucha, drżenie rąk, pieczenie w przełyku i żołądku oraz osłabienie. Podanie odpowiednich leków na odtrucie łagodzi dolegliwości związane ze spożyciem nadmiernej ilości alkoholu.

Odtruwanie alkoholowe Lublin – etapy:
  • kompleksowe badanie lekarskie,
  • podanie leków usuwających toksyny powstałe w procesie metabolizmu alkoholu,
  • przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej.
Nasz zespól lekarski dojeżdża do pacjentów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Na życzenie pacjenta przeprowadzamy leczenie z wykorzystaniem wszywki Esperal zawierającej disulfiram. Dla wielu osób zmagających się z uzależnieniem może to być pierwszy krok do podjęcia skutecznej walki o całkowitą trzeźwość. Prowadzimy odtruwanie alkoholowe w Lublinie, a także na terenie całego województwa lubelskiego.

Leczenie poalkoholowe Lublin – sprawdź, gdzie nas znajdziesz
Nasze usługi świadczymy na terenie Lublina i całego województwa lubelskiego. Gabinety oferujące odtruwanie i leczenie poalkoholowe znajdziesz w: Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie, Kraśniku, Puławach oraz w Świdniku. Przyjmujemy w gabinecie, a także oferujemy dojazd bezpośrednio do miejsca zamieszkania pacjenta – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy pełną dyskrecję, skuteczność i przyjazną atmosferę. Potrzebujesz szybko wytrzeźwieć? Masz już dość problemu z nadużywaniem alkoholu? Potrzebujesz pomocy lekarskiej i psychologicznej? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy.